גב הרגל או בפי חלק מהשחקנים נקרא החיצון יש לו משמעות גדולה מאוד לשחקן שיודע להשתמש בו.
שחקן הגנה טוב שיש לו ניסיון והוא רודף אחרי חלוץ עם כדור יכול לזהות מתי החלוץ בועט לשער ברגע שהחלוץ נותן לעצמו מסירה מעט גדולה יותר כדי לפתח מהירות וכוח לבעיטה אז המגן עושה את הגליצ' ומחלץ את הכדור, כאשר החלוץ מחליט לבעוט בגב הרגל בחיצון החלוץ לא צריך לפתח מהירות פשוט תוך כדי ריצה הוא בועט ואז המגן לא מצליח לחלץ את הכדור, יתרון נוסף בבעיטות עונשין וזה יתרון גדול, אם השחקן יודע לבעוט גם בגב ברגל תמיד החומה נעמדת וסוגרת חצי שער והשוער חצי שני ואם הבועט נעמד מול הכדור בקו ישר, השוער והחומה לא יודעים אם הוא עוקף את החומה מימין או משמאל וזה יתרון גדול לבועט ולכן כבר בגיל צעיר צריך להקפיד וללמוד את הבעיטה הנכונה בגב הרגל.

אני מאמן כדורגל הרבה שנים שעובד עם שחקנים צעירים ותמיד הייתה לי בעיה ללמד את יסודות המשחק כי זה משעמם את הילדים מהר מאוד .
רכשתי כמה זוגות נעליים ועכשיו אני מלמד והשחקנים עושים את האימון בכיף, למעשה הם לא שמים לב כי הם עושים אימון רגיל אבל עם כל אביזרי האימון בצבעים המתאימים וכך השחקנים לומדים תוך כדי אימון יסודות המשחק.
בשיחה עם השחקנים הם מאוד מרוצים, הם טוענים שלמעשה בלי לשים לב הם מתקדמים בלימוד היסודות.

ישי גליסמן
מאמן

מאמן הכדורגל סרחיו אלבחרי מאשקלון שהגיע מארגנטינה פתח את האקדמיה לכדורגל דרום אמריקאי .
סרחיו היה בעבר שחקן מקצוען בארגנטינה ושיחק באינדבנטת, רסינג, אספניול ונשיונל.
כמאמן סרחיו החליט שכל המועדון יעבור לשחק בנעלי כדורגל fotball3color .
המועדון מתאמן כחודשיים ולדעתם התקדמות הילדים בטכניקה האישית מאוד מרשימה והילדים אוהבים את הנעל ואת השיטה וממש כיף להם באימונים.

האקדמיה לכדורגל דרום אמריקאי בישראל רכשו את הנעליים מחברת football3color
וכל המועדון עובד בשיטת לימוד יסודות כדורגל בצבעים.

ילדים באימון
ילדים בשורה
ילדים עומדים
ילדים מחכים למשחק